خاورمیانه در بحران؛ رسانه‌های اسرائیلی از آغاز حملات تلافی‌جویانه جمهوری اسلامی خبر می‌دهند

شنبه, 25ام فروردین, 1403
اندازه قلم متن

رسانه‌های مکتوب و دیداری اسرائیل در واپسین ساعات روز شنبه ۲۵ فروردین اعلام کردند جمهوری اسلامی با شلیک دهها پهپاد به اسرائیل حمله کرده است.

وزارت دفاع اسرائیل هم حمله پهپادی جمهوری اسلامی را تایید و اعلام کرد که ایران پهپادها را از داخل خاک خود به سمت اسرائیل پرتاب کرده است.

نیروهای دفاعی اسرائیل همچنین تاکید کرد که آرایه دفاع هوایی ارتش اسرائیل به همراه جت‌های جنگنده نیروی هوایی و کشتیهای نیروی دریایی در حالت آماده باش هستند و تمام اهداف را زیر نظر دارند.

برخی تصاویر دریافتی از غرب ایران هم بیانگر پرواز شمار زیادی پهپاد در آسمان این نواحی است.

شماری از منابع خبری منطقه‌ای اما مدعی شدند پهپادهای ایرانی از عراق و یمن به سوی اسرائیل پرتاب شده‌اند.

با توجه به سرعت کند حرکت پهپادها انتظار می‌رود این تسلیحات، ساعاتی بعد از شلیک، به اسرائیل برسند و به اهداف مورد نظر برخورد کنند.

دقایقی بعد از این اخبار، رسانه‌های وابسته به سپاه مدعی شدند که دهها موشک نیز از جنوب لبنان به سمت اسرائیل پرتاب شده است.


تلویزیون المیادین لبنان هم در خبری اعلام کرد مجموعه‌ای از راکت‌ها از لبنان به سمت منطقه اصبع‌الجلیل شلیک شده است.

سخنگوی پنتاگون، روز شنبه ساعاتی پیش از «آغاز حمله تلافی‌جویانه جمهوری اسلامی» اعلام کرد که لوید جی آستین سوم، وزیر دفاع، با یوآو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل، درباره تهدیدات فوری منطقه‌ای گفتگو کرده و بر تعهد قاطع ایالات متحده به امنیت اسرائیل تأکید کرده است

از: صدای آمریکا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۲ نظر

 1. نام این موشکهای توده ای های شرقی و غربی را باید افزایش دهنده ثروت مافیا از مالیاتخوار عوارض-خوار تعرفه-خوار بودجه خوار کافر رانتخوار زمینخوار عمامه پوش تا مافیای انحصار خودرو و ملک و اینترنت و طلا و سیمان و آهن و لاستیک و ارز دولتی و … گذاشت.

  تنها نتیجه اش بی ارزش شدن ریال و ساقط شدن قدرت خرید مردم غیر وابسته به حزب (الله-کمونیست) و اعضای آفتابه دار رانتخوار خایه خوار نفوذی یا فرصت طلب این حزب سرخ و سیاه است

 2. تمام شد!

  ایران تبدیل به کره شمالی شورویستی آن هم کره شمالی ای بدون کنترل خرد و عقل چین شد.

  سقوط اقتصاد شتاب دوچندان خواهد گرفت و ارزش پول و دستمزد و سهام شرکت ها به سمت صفر نزدیک خواهد شد.
  تنش داخلی و درنتیجه سرکوب داخلی و درنتیجه چاپ پول برای اجاره مزدور شتاب خواهد گرفت.

  بازنشستگان و دستمزدبگیران غیر مزدور و ترقی خواهان و هنرمندان (ضدفاشیسم ضدبیضه مالیسم) از گذشته نیز بی اهمیت تر خواهند شد.
  ایران به سمت دره فاشیسم شورویسم و خرافیسم پرتاب گردید.