زنجیره‌‌ای از نور برای قربانیان رژیم‌های دیکتاتوری در ایران و سوریه

چهارشنبه, ۲۳ام فروردین, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

روز ۱۴ آوریل ما ایرانیان و سوری‌های مقیم هامبورگ و حومه ، به همراهی هم، به جهت پاسداشت خون کشته شدگان حوادث بعد از انتخابات ایران و قربانیان اخیر و هر روزه سوری به دست دیکتاتوری اسد، بزرگداشتی برپا خواهیم داشت.
ما با در دست داشتن شمع در یکی‌ از خیابانهای مرکزی شهر، و به یاد این قربانیان، گرد هم خواهیم آمد تا صدای اعتراض خود را به گوش همگان برسانیم و همچنین نشان دهیم که علی‌رغم ظلمی که بر ما رفته اما نورِ امید در قلبهای ما همچنان فروزان است.

همچنین با این حرکت، اعتراض خود را به تمام دولت‌های دیکتاتوری جهان، از جمله دولت جمهوری اسلامی و دولت بشار اسد که در آنها پاسخ خبرنگار، وکیل، نویسنده، روزنامه نگار و اساسا هر معترضی خشونت و زندان است،اعلام می‌کنیم .

با برپا کردن زنجیره‌‌ای از نور از بهار عربی‌ در سوریه و جنبش سبز ایران یاد خواهیم کرد ،چرا که شهدای این جنبش‌های آزادی خواهی‌ هرگز نمرده اند و در دلهای تک تک ما جاویدان خواهند ماند.
ما بازماندگان نیز همچنان با بیداری و هشیاری به دموکراسی می‌ اندیشیم و در راه روشن آزادی و صلح از هیچگونه تلاش مسالمت آمیزی دست بر نخواهیم داشت.

حال از این طریق از شما دوستان آزادیخواه دعوت می‌نماییم، با حضور در این بزرگداشت،حمایت خود را از مردم مظلوم سوریه و زندانیان سیاسی ایران و خانواده های آنها اعلام کنید و به یاد این قربانیان شمعی به همراه هم بیفروزیم.

شد زبانم موی وشد مویم زبان

از تظلم این چه بیداد است باز

Datum: 14.04.2012

Uhrzeit: 19:00- 21:00Uhr

Ort: Jungfernstiegbrücke in HH

Die Gruppe 22Khordad- Hamburg

www.22khordad-Hamburg.com

Solidarität mit den Müttern von Parke Laleh im Iran- Hamburg

http://madaraneirani-hh.de/

Union of Syrian Students and Academics “USSA”

http://www.ussa-syria.org/


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.