شعار معترضان به معصومه ابتکار در نمایشگاه مطبوعات

یکشنبه, ۱۴ام آبان, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، معترضان به عملکرد معصومه ابتکار در سازمان محیط زیست به سمت او حمله‌ور شدند؛ اعتراض آنها به ماجرای زمین‌های پارک ملی سرخه حصار برمی‌گردد.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، این اعتراض‌ها تا جایی پیش رفت که منجر به برخورد معترضان با اطرافیان ابتکار شد.

در همین حال یکی از مطلعان می‌گوید که زمان مدیریت عیسی کلانتری در جهادکشاورزی، زمین‌هایی را در پارک سرخ حصار به تعاونی کارکنان جهادکشاورزی فروخته‌اند تا کارکنان در آن ساخت و ساز انجام دهند، اما سازمان محیط زیست در زمان آقای خاتمی به آنها اجازه‌ی ساخت نداد، چون منابع طبیعی و منطقه‌ی حفاظت شده است.

این مطلع تأکید می‌کند: هرکس اجازه‌ی این کار را بدهد، خائن است. این معترضان بدنبال پرکردن جیب‌هایشان هستند. خبرش به ما رسید که هر نفر آنها از یک خبرگزاری حاضر در نمایشگاه مطبوعات بابت این کار ۵۰ هزارتومان دریافت کرده‌اند.

این درحالیست که برخی معترضان می‌گویند که اگر بهانه‌ی مسوولان، محیط زیست است، چرا یکسال است که آب و برق ما را قطع کرده‌اند و محیط زیست در حال نابودی است. شبانه می‌آیند و ساختمان‌هایی که خودمان ساختیم را خراب می‌کنند. به ما می‌گویند که اگر خانه را خالی کنید، سند معاوضه‌ می‌دهیم و در عین حال هیچ سند و مدرکی برای این ادعا به ما نمی‌دهند.

از: انصاف


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.