شرکت فرمانده سپاه در مسابقه تهدید: تمام گلوگاه‌های جابجایی نفتی در اختیار ایران است/ هر لحظه ایران اراده کند، صدور نفت دنیا را می‌بندد

چهارشنبه, 3ام مرداد, 1397
اندازه قلم متن

آنان فقط حرف می‌زنند و جرات هیچگونه مقابله با ایران را ندارند

واکنش فرمانده سپاه به تهدیدهای ترامپ: تمام گلوگاه‌های جابجایی نفتی در اختیار ایران است/ هر لحظه ایران اراده کند، صدور نفت دنیا را می‌بندد/مردم در برابر فشارها ایستادگی می‌کنند

اینکه دولت آمریکا اعلام می کند تا چند ماه آینده اجازه نمی دهد قطره ای نفت از ایران خارج شود رفتاری کاملا خنده دار است و انگار نمی دانند تمام گلوگاه های جابجایی نفتی در اختیار ایران است و هر لحظه اراده کُند صدور نفت دنیا را می بندد.

آفتاب‌‌نیوز :
سردار جعفری گفت: روسای جمهور آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در همه دوران به دنبال براندازی نظام اسلامی بودند و تاکنون این آرزو را به گور برده اند.

به گزارش آفتاب‌نیوز به نقل از صدا و سیما مرکز فارس، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان رده های مختلف سپاه استان فارس در شیراز با توجه به تهدیدات امریکا و اسرائیل گفت: آنان فقط حرف می زنند و جرات هیچگونه مقابله با ایران را ندارند چرا که می دانند نظام جمهوری اسلامی قدرتمند به اراده مردم مسلمان خود است.

سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری افزود: رفتارها و حرف های این فرد مانند پهلوان پنبه ای است که در کاخ خود نشسته و فقط شعار می‌دهد. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اینکه دولت آمریکا اعلام می کند تا چند ماه آینده اجازه نمی‌دهد قطره‌ای نفت از ایران خارج شود رفتاری کاملا خنده دار است و انگار نمی دانند تمام گلوگاه های جابجایی نفتی در اختیار ایران است و هر لحظه اراده کُند صدور نفت دنیا را می بندد.

سرلشکر جعفری به سخنان اخیر رییس‌جمهور کشورمان اشاره کرد و گفت‌: مواضع اخیر نشان دهنده حرکت انقلابی دولت در مبارزه با دشمنان است و جای تقدیر فراوان دارد.فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن با ایجاد فتنه انگیزی در داخل کشور قصد دارد مردم را از مسئولان ناامید کند گفت: مردم در برابر فشار ها ایستادگی می کنند و این مسائل اخیر نمی تواند ضربه ای به آرمان های نظام وارد کنند چرا که ما مردمی با بصیرت داریم.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.