بازداشت ۹۰ نفر طی پنج روز در خوزستان

جمعه, 14ام دی, 1397
اندازه قلم متن

استان‌وایر- فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۹۰ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیرمجاز در این استان خبر داد.

حیدر عباس‌زاده گفته در پنج روز اخیر و «در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاک‌سازی مناطق آلوده از عاملان تیراندازی و دارندگان سلاح غیر مجاز» این دستگیری‌ها صورت گرفته است.

عباس‌زاده افزوده «در این طرح ۹۰ نفر از عاملان تیراندازی و دارندگان سلاح غیرمجاز دستگیر، ۱۰۴ قبضه انواع سلاح و همچنین یک هزار و ۲۴۵ عدد انواع مهمات کشف و ضبط شد.»

مرداد ماه امسال نیز ۷۶ نفر از دارندگان سلاح‌ غیرمجاز در خوزستان شناسایی و بازداشت شده بودند.

براساس آمار‌های پلیس در ۹ ماه نخست سال‌جاری بیش از دو هزار و ۳۲۵ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیرمجاز در استان خوزستان شناسائی و دستگیر شده‌اند.

آمارها نشان می‌دهد نزاع دسته جمعی در خوزستان در سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و در این درگیری‌ها از انواع سلاح گرم و سرد استفاده شده است.

مقام‌های قضایی می‌گویند که نزاع در استان خوزستان بیشتر به خاطر سه موضوع شامل اختلافات ملکی و دعاوی تحت این عنوان، مسائل خانوادگی و تصادفات رخ می‌دهد.

اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.