علی نصیری فرمانده حفاظت سپاه ⁩ از ایران گریخت! (شایعه یا واقعیت)

دوشنبه, ۲ام اردیبهشت, ۱۳۹۸
اندازه قلم متن

با وجود آنکه مقامات سیاسی و نظامی به شدت سعی در رسانه ای نشدن خروج این سپاهی از کشور دارند اما منابع آگاه این اخبار را پوشش دادند. هنوز از مکان دقیق وی اطلاعی در دست نیست، اما گفته می‌شود تحقیقات حفاظت اطلاعات سپاه حاکیست که وی به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس رفته و درخواست پناهندگی کرده است.

شبکه خبری المیادین وابسته به حزب الله لبنان روز شنبه ۲۴ فروردین این خبر را بدون ذکر جزئیات در سایت خود درج کرد ولی بعد از نیم ساعت این خبر از روی سایت برداشته شد.

همچنین گفته می شود که سردار نصیری مدارک زیادی در مورد سفر فرماندهان و پرسنل اطلاعاتی و عملیاتی سپاه به کشورهای خارجی تحت پوش دیپلمات با خود همراه داشته است.

جمعه ۳۰ فروردین ماه خبرگزاری فارس بدون هیچگونه اشاره ای در مورد سرنوشت سردار نصیری نوشت «طی حکمی از سوی سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ فتح الله جمیری به عنوان فرمانده سپاه حفاظت پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد».
‏⁧ #سپاه_علیه_مردم ⁩

@Shahrvandyar

******

خبر فرارو در این زمینه: پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه؛ شایعه یا واقعیت؟


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۲ نظر

 1. می خواهم بگویم منفورترین مجموعه در نیروهای مسلح همین حفاظت اطلاعات می باشد. مجموعه ای که خود را تافته جدا بافته می داند و به راحتی نقض قانون می کند و تاسف اینکه دادسرای نظامی هم کاملا به این مجموعه اعتماد دارد و با فریب هایی که این مجموعه آنها را می دهد به راحتی به آنان دستور شنود و ورود به حریم خصوصی پرسنل زحمت کش نیروهای مسلح را صادر می کنند و از مسائل خصوصی آنها با خبر می شوند. مگر آنها ادعا ندارند که ما تحت امر فرمان رهبری هستیم پس چرا به دستور ایشان که می فرمایند:استراق سمع حرام است جز در مواردی که امنیت نظام به خطر بیفتد!!!آقایان حفاظتی خدای خود را نزد خود گواه کنید تو این شنودهایی که انجام دادید چند مورد امنیتی توانستید کشف کنید…مهمترین دست آوردتان احیانا فقط رابطه پرسنل با خانم بوده!!!شماها مرز انسانیت را فرسنگ ها کیلومتر جابجا کردید و از گندگاریهایتان غیر خدا فقط خودتان خبر دارید!!امیدوارم که رسوای دو عالم بشوید…اما آقای نصیری شما الان که لب گور هستی برای چه فرار کردید و می خواهید چیا ثابت کنید،اگر من جای مقامات آمریکایی باشم شما را زنده به گور میکردم.

 2. سلام به همه هم وطنان عزیز
  فقط خدا می داند که همین برادرونیروهای تحت امرش با شنود و ورود به حریم خانوادگی وخصوصی پاسداران چه خانواده ها را که ازهم متلاشی نکرده وچه افرادمتعهد ومتخصصی را ازکار اخراج نمودند وچه حرمت ها و آبروهایی که از افرادمتخلص وکارآمد به بعلت عدم همراهی و باج ندادن به ایشان وهمکارانشان در رده های سپاه از توفیق خدمت در سپاه محروم نکرده اند!!
  امروز باید ازاین برادر پرسید
  چرا شما برای خودتان خدمت کردن تا شهادت را طلب می کنید؟
  وحال آنکه برای سایرپاسداران که قطعا از شما متعهدتر وخدوم تر به نظام و سپاه بودند حتی خدمت کردن تا زمان بازنشستگی را هم ناب نباوردید؟
  شمابرای خودتان دم ازلیاقت سربازی ولایت می زنید وحال آنکه خلاف نطر رهبری در زندگی شخصی افراد ورود پیدا کرده و باسواستفاده ازحرمت افرادآبرومند نسبت به حذف آنان ازخدمت به همین نظام ولایی مشتاق شهادت برای همه محروم می کنید
  بایدخاطرنشان کرد همانطور که امام ره فرمودند دشمنان معاند وخارج نشین انقلاب هیچ غلطی نمی توانندبکنند بلکه اگر روزی آسیبی به این نظام برسد از درون نظام و ازعملکردغلط ومتحجرانه وتنگ نظرانه مثل جنابعالی خواهدبود
  وبه فرمایش قران کریم: وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون