یک دختر بچه هفت‌ساله بادیه‌نشین، تنها مجروح حمله نظامی ایران به اسراییل

یکشنبه, 26ام فروردین, 1403
اندازه قلم متن

یک دختر بچه هفت‌ساله بادیه‌نشین، تنها مجروح حمله نظامی ایران به اسراییل

براساس آنچه در رسانه‌های اسراییل منتشر شده، «تنها مجروح» حمله نظامی ایران در شامگاه شنبه ۲۵فروردین۱۴۰۳ یک دختربچه هفت ساله از اعراب بادیه‌نشین است.

براساس گزارش‌ها، دختربچه هفت ساله‌ای به نام «امینه الحسونی»، از اعراب بادیه‌نشین در جنوب اسراییل براثر حمله موشکی ایران به اسراییل از ناحیه سر آسیب دیده است.

پدر این دختربچه تایید کرده که پزشکان اسراییلی در بیمارستان «سوروکا» در شهر بئرشبع، در حال نجات جان دخترش هستند و این کودک تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

به گفته پدر این دختر بچه، اعراب بادیه‌نشین دارای پناهگاه نیستند و قطعه‌ای از موشک ضد موشکی که از سامانه دفاع موشکی اسراییل شلیک شد، با افتادن به محل زندگی خانواده، به سر امینه اصابت کرده و وضعیت او وخیم گزارش شده است.

اعراب بادیه‌نشین زیادی در صحرای نقب در جنوب اسراییل زندگی می‌کنند، جایی که به‌دلیل وجود یک پایگاه نظامی مهم متعلق به اسراییل، هدف شمار زیادی از موشک‌های شلیک شده از سوی جمهوری اسلامی بوده است.

اورژانس اسراییل پیش‌تر تایید کرده بود که ۳۱ تن از شهروندان این کشور به‌دلیل شوک روانی ناشی از حمله و رفتن به پناهگاه دچار آسیب‌های جزئی شده و به مراکز امدادی و درمانی منتقل شده‌اند.

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.