مادر ترانه علیدوستی از ابتلای او به یک بیماری با «منشأ نامشخص» خبر داد

دوشنبه, 3ام اردیبهشت, 1403
اندازه قلم متن

رادیو فردا

نادره حکیم‌الهی، مادر ترانه علیدوستی، بازیگر شناخته‌شده سینمای ایران، در یک برنامه زنده اینستاگرامی از ابتلای دخترش به یک بیماری ناشناخته خبر داد.

پیش‌تر خبرهایی مبنی بر ابتلای خانم علیدوستی به بیماری و بستری شدن او منتشر شده بود که اکنون مادر او این موضوع را تایید کرده‌ است.

خانم حکیم‌الهی روز شنبه، اول اردیبهشت ماه با تایید این اخبار گفت: «حال دخترم خوب نبوده اما حالا خوب است. برایش دعا کنید. بیماری‌اش سخت است و منشأ آن مشخص نیست. من نگران بودم اما از نگرانی درآمدم».

 

با این حال روز یکشنبه، روزنامه سینمایی «بانی‌فیلم» در وبسایت خود ادعا کرد که ترانه علیدوستی در بیمارستان کسری تهران بستری شد.

بر اساس گزارش این روزنامه، ترانه علیدوستی سه روز پیش با نشانه‌های «سرگیجه و به دلیل مشکلات کبدی» در این بیمارستان بستری شده‌ است.

بانی‌فیلم نوشته است که تیم پزشکی با انجام آزمایش‌های مختلف، در صدد یافتن علت مشکلات جسمانی به وجود آمده برای خانم علیدوستی هستند.

ترانه علیدوستی، به دلیل حمایت از اعتراضات سراسری در سال ١۴٠١، مدتی بازداشت بود و به دلیل سرباز زدن از حجاب اجباری، توسط وزارت ارشاد «ممنوع‌الکار» شده‌ است.

زهرا مینویی که وکالت ترانه علیدوستی را بر عهده دارد، چندی پیش در مورد پروندهٔ این بازیگر سینما و تلویزیون در دادسرای فرهنگ و رسانه گفت که برای خانم علیدوستی «شش ماه قرار نظارتی صادر شده است».

به گفته خانم مینویی این پرونده در ارتباط با پست اینستاگرامی ترانه علیدوستی دربارهٔ آرمیتا گراوند است و خانم علیدوستی در مدت این شش ماه به جکم دادگاه نباید «هیچ پستی با محتوای سیاسی و تشویش اذهان عمومی» منتشر کند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.