گالری گلستان پس از ۳۵ سال فعالیت «برای همیشه» تعطیل شد

چهارشنبه, 3ام خرداد, 1402
اندازه قلم متن

نمایی از گالری گلستان در زمان فعالیت آن

نمایی از گالری گلستان در زمان فعالیت آن
رادیو فردا

لیلی گلستان از تعطیلی «گالری گلستان» بعد از ۳۵ سال فعالیت خبر داد و گفت که نمایشگاه‌های این گالری از این پس فقط به شکل «مجازی» برگزار خواهد شد و درهای گالری بسته می‌ماند.

خانم گلستان روز سه‌شنبه دوم خرداد در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا گفت که بسته شدن این گالری از ابتدای امسال موقت نبوده و دیگر به شکل حضوری پذیرای بازدیدکنندگان نخواهد بود و «برای همیشه» تعطیل شده است.

گالری گلستان که در سال‌های اخیر از مشهوترین اماکن نمایش‌دهنده آثار هنرهای تجسمی در ایران بود، از اسفند ۱۳۹۸ به‌دلیل همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ تعطیل شده بود و فقط به شکل آنلاین آثار را به نمایش می‌گذاشت.

این گالری در آبان ۱۴۰۰ با نمایش آثاری از محمد احصایی، نقاش و خوشنویس مشهور ایرانی، بازگشایی شد و بعد از آن هم چند نمایشگاه دیگر به شکل حضوری در آن برپا شد.

لیلی گلستان که به عنوان مترجم و نویسنده هم شهرت دارد، در سال‌های اخیر خبرساز بوده است. یک بار سخنرانی‌اش درباره مفهوم موفقیت و با عنوان «خواستم، شد!» در کنفرانس تداکس ایران در سال ۱۳۹۷ با واکنش کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

زمستان سال گذشته هم در صفحه اینستاگرام او یک استوری درباره حمایت شهناز تهرانی بازیگر سال‌های دور سینمای ایران از رضا پهلوی منتشر شد که جنجال زیادی برپا کرد.

بعد از موضع‌گیری خانم تهرانی و بازتاب آن در شبکه‌های اجتماعی، لیلی گلستان در توضیحی نوشت که صفحه اینستاگرام خود را برای «کمک» گرفتن در اختیار شخص دیگری قرار داده بود و آن شخص چند استوری به نام او منتشر کرده بود.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.