پروانه سلحشورى به کیهان: به استخر نمى‌روم، مرا جور دیگرى بکشید

پنجشنبه, ۱۹ام مهر, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

کیهان لندن – حضور پروانه سلحشوری که با گردنبند طبی در مجلس شورای اسلامی برای رأی دادن به لایحه CFT مورد توجه روزنامه کیهان در تهران قرار گرفته و این روزنامه سلحشوری و دیگر نمایندگانی که به این لایحه رأی مثبت دادند را خائن خوانده است.

پروانه سلحشورى نماینده مجلس شوراى اسلامى و از طرفداران سرسخت تصویب لایحه ضد پولشویى CFT با وجود عمل جراحى گردن و دستور جراح براى یک ماه استراحت مطلق، روز دوشنبه براى دادن رأى و حمایت از تصویب این لایحه در حالی که گردنبند طبی خود را از روی روسری بسته بود، در مجلس حاضر شد.

در همین حال روزنامه کیهان تهران نوشت: «چرا موافقان CFT از افشاى نام خود مى ترسند؟ خانم پروانه در واکنش به این ادعاى مدیر سپاهى کیهان، در توئیتر خود آورده: امروز کیهان هم نوشته چرا مى ترسید؟ بگویید رأى داده‌اید. ضمنا در پیامى هم آمده بود سلحشورى با گردن شکسته به مجلس آمد تا خیانت خودش را ثابت کند!»

او نوشته: «جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار مى‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رأى دادم و رأى دادیم برعلیه چرخه فاسد پول شویى و حمایت مالى از تروریسم در ایران و جهان. از دیشب هم فحاشى و نفرین و پیام‌هاى تهدید به مرگ شروع شده، نزدیکان من مى‌دانند که خداوند ٣٠ سال عمر اضافه به من داده است.»

او افزوده: «شاکرم به درگاه خدا، اما دلواپسان بدانند عمر دست خداست نه آنها، البته با این تهدیدها ممکن است مقدر بشود و عمر آدم توسط یکى از همین دلواپس‌ها تمام شود که آنهم مایه افتخار است که در راه مبارزه با فساد، پولشویى و تروریسم از دنیا برویم. ضمنا عرض کنم که من استخر نمى‌روم بنابراین در تهدیدهایتان به فکر راه‌هاى دیگرى باشید.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.